Clubs


Kegelclubs Trainingsdag Lokaal Contactpersoon Contact
Alles Om Zaterdag Schelle Ignace Callebaut ignace.callebaut@hotmail.com
Awakes Donderdag Schelle Karin De Bel karin.debel@telenet.be
Beverse dinsdag Beveren Leonard Van Overmeire leonard.van.overmeire@telenet.be
De Baanbrekers donderdag Schelle Koen Vanassche koenvanassche@telenet.be
De Poort woensdag Schelle Sven Oste svenoste1@hotmail.com
Ekerse Freaken ma./dinsdag Antwerpen Guido Van Alsenoy guido.van.alsenoy@telenet.be
Holder de Bolder maandag Beveren Frank Veys 014/51 71 44
Pietrain donderdag Schelle Erik Leemans erik.leemans@telenet.be
Zahringia – Antwerpen maandag Antwerpen Maria Weckx 0498/282783
Zun dinsdag Schelle Bob Knors bob.knors@telenet.be
Zun donderdag Mortsel Bob Knors bob.knors@telenet.be

 

Schelle : sporthal scherpenstein parklaan 3 Schelle 2627

Telefoon Schelle : 03/870.35.20

Mortsel : Kegelhal Fort IV Hangar MG40 Fortstraat (tegenover huisnummer 30) te 2640 Mortsel

Telefoon Mortsel : Bob Knors 0486/388.906 bob.knors@telenet.be

Beveren : sporthal ’t Zillebeek Glazenleeuwstraat 134 A beveren-waas 9120

Telefoon Beveren : 03/296.52.32

Antwerpen : kegelkluis leeuwenstraat 16 antwerpen 2000

Telefoon Antwerpen : 03/226.06.44