Clubs

Kegelclubs Trainingsdag Lokaal Contactpersoon Contact
Beverse dinsdag Beveren Leonard Van Overmeire leonard.van.overmeire@telenet.be
De Baanbrekers donderdag Schelle Koen Vanassche koenvanassche@telenet.be
De Poort woensdag Schelle Sven Oste svenoste1@hotmail.com
Ekerse Freaken ma./dinsdag Antwerpen Guido Van Alsenoy guido.van.alsenoy@telenet.be
Holder de Bolder maandag Beveren Frank Veys 014/51 71 44
Pietrain donderdag Schelle Erik Leemans erik.leemans@telenet.be
Zahringia – Antwerpen maandag Antwerpen Maria Weckx 0498/282783
Zun dinsdag Schelle Bob Knors bob.knors@telenet.be
Schuttershof dinsdag Schelle Sven Oste svenoste1@hotmail.com

 

Schelle : sporthal scherpenstein parklaan 3 Schelle 2627

Telefoon Schelle : 03/870.35.20

Beveren : sporthal ’t Zillebeek Glazenleeuwstraat 134 A beveren-waas 9120

Telefoon Beveren : 03/296.52.32

Antwerpen : kegelkluis leeuwenstraat 16 antwerpen 2000

Telefoon Antwerpen : 03/226.06.44